100 vyrų žirgų vardai

Arkliai yra viena puošniausių būtybių pasaulyje. Šis padaras, žinomas jau pragyvenus dešimtmečius, buvo priežastis, dėl kurios žmonės galėjo tyrinėti Oregono taką ir važiuoti per atviras girias. Jei šeimoje auginate naują arklį, turite rasti jam geriausius vyriškų arklių vardus. Šie žirgų vardai svyruoja nuo mielų variantų iki garsių žirgų vardų, todėl variantų yra daugiau nei pakankamai kiekvienam.

1. Albatrosas: Kaip lenktynininkų lenktynininkas, jis laimėjo 59 iš 71 lenktynininko. Tapęs sūnumi, jis sukūrė nugalėtojų, kurių vertė viršija 130 milijonų dolerių.

2. Taip : Šis arklys yra vienintelis istorijoje, laimėjęs keturias Ascot aukso taures.

3. „Galileo“: Didžiojoje Britanijoje ši nuostabi sirena buvo 102 1 grupės nugalėtojų protėvis.

4. Llamrei: Tai buvo karaliaus Artūro arklys.

5. Užtemimas: XVIII amžiuje šis išskirtinis lenktynių žirgas garsėjo tuo, kad laimėjo 18 lenktynių iš 18 startų.

6. Sekretoriatas: 1973 m. Šis liūdnai pagarsėjęs arklys tapo JAV „Triple Crown“ nugalėtoju.

7. Kelso: Šis arklys garsėjo tuo, kad buvo vienintelis penkis kartus metų žirgas JAV.

8. Volteras: 1828 m. Šis arklys laimėjo „Doncaster“ aukso taurę.

9. Barbaro: 2006 m. Šis grynaveislis laimėjo Kentukio derbį, prieš jam sulaužius koją po dviejų savaičių. Deja, atliktos operacijos nepašalino žalos ir užkerta kelią infekcijos plitimui.

10. Raudonasis romas: Šis arklys išsiskiria tuo, kad yra vienintelis arklys, kuris tris kartus laimėjo „Aintree Grand National“.

11. Leksingtonas: Tai buvo aukščiausias sūnus XIX a.

12. Cincinnati: Tai buvo vieno iš Uliso S. Granto arklių vardas.

13. Frankelis: Per 14 karjeros startų šis žirgas nebuvo nugalėtas. Jis buvo geriausiai vertinamas plokščias lenktynių žirgas per visą istoriją.

14. Jūros gėrybės: Šis garsusis arklys sumušė greitą karo admirolas 1938 m.

15. Hyperionas: Šis arklys laimėjo derbį ir šešerius metus buvo aukščiausia sirena Jungtinėje Karalystėje.

16. Misteris Edas: Tai yra garsusis „Mister Ed“ televizijos laidos arklys.

17. Šokk protingai: Šis garsus arklys buvo antrasis filmas iš Kanados, kuris kada nors laimėjo Kanados trigubą karūną.

18. Kunigaikštis: Šis arklys buvo žinomas kaip pirmasis ir antrasis Grand National laimėtojas.

19. Man o'War: Šis lenktynių žirgas plačiai laikomas visų laikų didžiausiu Amerikos hipodromu .

20. Karo admirolas: 1937 m. Šis arklys laimėjo JAV trigubą karūną.

21. Animal Kingdom: Tai buvo Amerikos grynaveislis arklys, laimėjęs pirmąją vietą 137-ajame Kentukio derbyje.

22. Zippy Chippy: Tai vienas iš mažiau pasiturinčių vyriškų arklių vardų šiame sąraše, nes šis arklys garsiai pralaimėjo 100 lenktynių iš eilės.

23. Globimas: Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje šis nuostabus arklys laimėjo 19 lenktynių iš eilės. Iš 67 startų jis turėjo 57 pergales.

24. Kopenhaga: Tai buvo Velingtono kunigaikščio pamėgtas arklys. Jis važiavo Kopenhagoje Vaterlo mūšyje.

25. Geriausias kapitono padėjėjas: 2002, 2003 ir 2004 metais šis arklys laimėjo Čeltnamo aukso taurę.

26. Keliautojas: Tai buvo Roberto E. Lee žirgo vardas.

27. Iroquois: Tai buvo pirmasis amerikietiškas lenktynių žirgas, pirmą kartą patekęs į derbį.

28. Sampsonas: Sampsonas buvo žinomas kaip visų laikų aukščiausias arklys ir stovėjo įspūdingų 21, 25 rankų aukštyje.

29. Sąžiningas žaidimas: Šis populiariausias žirgas buvo liūdnai pagarsėjusio „Man o'War“.

30. Longfellow: XIX amžiuje tai buvo garsus eržilas ir bėgikas.

31. Bokseris: Tai buvo žirgo vardas George'o Orwello gyvūnų fermoje.

32. Gabilanas: Tai buvo žirgo vardas Johno Steinbecko filme „Raudonasis ponis“.

33. Aristides: Seniai Aristides buvo visų laikų Kentukio derbio nugalėtojas.

34. Artrax: Tai buvo pasakos Atreyu žirgo vardas, Neverending Story.

35. Šaunamieji ginklai: Tai buvo garsus Ichabodo Krano arklio vardas Vašingtone Irvinge „Miegančiosios daubos legenda“.

36. Adatos: Tai buvo žavingas pirmojo žirgo iš Floridos, laimėjusio Kentukio derbį, vardas.

37. Piligrimas: Tai buvo žirgo vardas Nicholas Evans „Arklio šnabždesys“.

38. Juodasis grožis: Tai kilusi iš Anos Sewell romano „Juodasis grožis“.

39. „Cardigan Bay“: žinomas kaip milijonų dolerių tempėjas iš Naujosios Zelandijos, šis legendinis arklys kadaise pasirodė „Ed Sullivan“ parodoje.

40. „Silver Blaze“: Tai vienas geriausių vyriškų žirgų vardų iš „Sherlock Holmes“ serijos.

41. Jimas: Tai buvo kabina arklys L. Ranko Baumo Dorotijoje ir Ozo burtininku.

42. Kingstonas: Šis arklys turi rekordą, kad turi daugiausiai pergalių iš bet kurio žirgo, sulaukęs 89-erių.

43. „Barnum“: „ Barnum“ ir „Skip“ buvo varomosios komandos vardai Lauros Ingalls Wilder mažame name „Prairie“.

44. Vėjas: puikus vardas žirgui, kuris gali bėgti kaip vėjas.

45. Liepsna: Tai buvo žirgo vardas juodųjų eržilų serijoje.

46. ​​Naikintojas: Amerikos istorijoje šis arklys buvo žinomas kaip geležinis arklys.

47. Mėnulio šviesa: Tai buvo Alanos iš Trebondo arklio vardas Tamoros Pierce dainos „Lioness“ kvartete.

48. „Rocinante“: Miguelio de Cervanteso „Don Kichote“ tai buvo Don Kichoto „ stendo “ vardas.

49. Peteris Panas: Tai buvo arklys patinas, kuris laimėjo „Preakness Stakes“.

50. Trockis: tai puikus autoriaus vardo ir arklio sugebėjimo apgauti žaidimas.

51. Balius: Mitologijoje tai buvo vienas iš Achilo arklių.

52. Užpuolimas: Šis vyriškas arklio vardas buvo „Triple Crown“ laureatas 1946 m.

53. Gringolet: Tai buvo sero Gawaino žirgo vardas.

54. Arionas: Senovės mituose buvo sakoma, kad šis nemirtingas arklys yra ypač greitas.

55. Bucephalus: Istorijoje šis arklys buvo garsusis legendinio užkariautojo Aleksandro Didžiojo kalnas.

56. Malonu: tai buvo žirgo vardas norvegų mitologijoje.

57. Hipokampas: Buvo sakoma, kad tai buvo jūrų arklio, kuris traukė palei Poseidono vežimą, vardas.

58. Dr Fageris: Šis išskirtinis arklys buvo žinomas dėl to, kad užfiksavo daugiau nei 20 metų mylios pasaulio rekordą. Jei norite sutrumpinti šį vardą, visada galėtumėte pavadinti savo arklį tiesiog „gydytoju“.